Dnes je středa 26. dubna 2017, svátek má Oto
Aktuální teplota: 5.5 °C

Přehled akcí

Přehled akcí (21.4.2017) / detail místa

Zpět na přehled akcí (21.4.2017)

Vem Camará Capoeira - Olomouc

Termín:27. 9. (Út) - 27. 9. (St)
Místo konání:Vem Camará Capoeira - Olomouc, Tř. 17. listopadu 3, 77900 Olomouc
Pořadatel:Vem Camará Capoeira Olomouc
Capoeira představuje unikátní kombinaci tance, akrobacie a netradičního boje. Je umění s osobitou filozofií. Souboj dvou soupeřů je možné nejlépe definovat jako předstíraný boj – hru založenou na improvizaci. Důraz je kladen zejména na plynulost souhry pohybů obou hráčů, co v kombinaci s hudbou a zpěvem činí Capoeiru bojovým uměním, které je atraktivní nejen pro zúčastněné, ale i pro diváky.

Olomoucký klub capoeiry vznikl v roce 2006 a pod vedením graduada India (Zdeněk Rigo), který mezitím vedl klub i v Novém Jičíně, odkud pochází. Klub se začlenil pod celosvětovou organizaci Abadá Capoeira pod vedením professora Paçocy. Dále klub vedl aluno Gigante (Pavel Sýkora) pod dohledem graduada India. V roce 2008 přichází do Olomouce na VŠ současný trenér graduado Girafa (Ondřej Novák), který nejprve vede klub spolu s alunem Gigantem, později dostává celý klub na starosti on. Změna nastavá v říjnu roku 2009, kdy se Olomoucký klub společně s celou Českou Asociací Capoeiry a dalšími městy v Maďarsku a na Slovenku rozhodl následovat professora Paçocu (nyní již Mestre Paçocu) a vstoupil s ním do nově vzniklé Asociace Vem Camará Capoeira. Klub má nyní již přes 100 aktivních členů, hlavně dětí, kteří se pravidelně umisťují na medailových pozicích (viz. Úspěchy níže) a je také jedním z největších capoeira klubů v ČR!

Co Vám může klub nabídnout:
výuku na profesionální úrovni
zlepšení fyzické kondice
pravidelné semináře s brazilskými mistry (Mestre Paçoca...)
možnost postupu na vyšší technickou úroveň (páskování)
možnost reprezentace na Mistrovství ČR
účast na vystoupení capoeiry
reprezentaci na ME

Více informací naleznete na facebooku nebo na webových stránkách. Rozpis tréninků naleznete v přiložené fotografii nebo ZDE

Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace