Dnes je středa 26. dubna 2017, svátek má Oto
Aktuální teplota: 5.4 °C

Přehled akcí

Přehled akcí (21.4.2017) / detail místa

Zpět na přehled akcí (21.4.2017)

Resort Hrubá Voda

Termín:1. 12. (Út) - 29. 9. (Pá)
Místo konání:Resort Hrubá Voda, Hrubá Voda, 783 61 Hrubá Voda
Jak se tam dostanu?
Pořadatel:Resort Hrubá Voda
Park sportu je nový volnočasový areál kousek od Olomouce, který nabízí možnosti vyžití po celý rok. Největším tahákem je bobová dráha, která je CELOROČNÍ aktivitou. Discgolf, sada trampolín, lukostřelba, dětská zóna jsou lákadlem od jara do podzimu. V zimě je svah díky své poloze, dostupnosti a obtížností sjezdových tratí určen zejména pro rodinné lyžování, snowboarding a aktivní sportování po práci. 4-sedačka, 3 sjezdovky, dětský koberec, dva vleky s Pomou, moderní technologie zasněžování a turniketů nabízí lyžařům velice dobré podmínky. K tomu je v areálu k dispozici lyžařská škola, ski servis, půjčovna a aktivity pro děti. Součástí střediska je také stylová hospůdka, která nabízí návštěvníkům po celý rok občerstvení a domácí kuchyň, nebo např. pivo z domácího minipivovaru. Tak přijeďte i Vy se na vlastní oči přesvědčit, že na Hrubé Vodě to opět žije!

AKTIVITY:
- Bobová dráha
- Koně a poníci
- Minigolf
- Discgolf
- Bungee trampolíny
- Lukostřelba
- Víceúčelové hřiště
- Dětská zóna
- Wellness


Součástí sportovního a zážitkového areálu je nově také Wellness hotel Hluboký dvůr *** superior . Ubytovat se lze v jedno až čtyřlůžkových pokojích se standardem 3* superior. V hotelovém komplexu se nachází jedinečný saunový svět, masérny, restaurace, lobby bar, dětský koutek či kongresové prostory. Více informací naleznete na www.hrubavoda.cz a další aktuality ZDE.

V Hrubé Vodě pro letošní léto připravili poctivou dávku novinek. Největším lákadlem k již fungujícím atrakcím je od letošního léta koník Soptík a jeho zvířecí kamarádi. Mezi zvířecí rodinkou koníka Soptíka jsou i další lichokopytníci a sudokopytníci. Soptík a jeho kamarádi Nora a Alex jsou určeni pro jízdy dětí i dospělých. Více informací o Soptíkovi a jeho kamarádech se dovíte ZDE.

Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace